PCI SRI (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
