PCI SRI (1.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: anonymous
eu: anonimoa

en: Machine name
eu: Makinaren izena
