PCI SRI (1.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
