PCI SRI (1.1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: anonymous
fr: anonyme

en: Machine name
fr: Nom système
