PCI SRI (1.1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: anonymous
hu: névtelen

en: Machine name
hu: Programok által használt név
