PCI SRI (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: anonymous
it: anonimi

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
