PCI SRI (1.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Machine name
ja: システム内部名称
