PCI SRI (1.1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
