PCI SRI (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Machine name
ro: Numele mașinii
