PCI SRI (1.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
