PCI SRI (1.1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: anonymous
uk: анонім

en: Machine name
uk: Машинна назва
