PCI SRI (1.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
