PCI SRI (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Machine name
gl: Nome de sistema
