PCI SRI (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
