PCI SRI (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
