PCI SRI (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Label
pt: Rótulo

en: anonymous
pt: anônimo

en: Machine name
pt: Nome de máquina
