PCI SRI (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: anonymous
ru: аноним

en: Machine name
ru: Машинное имя
