PCI SRI (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: anonymous
sk: neprihlásený

en: Machine name
sk: Strojový názov
