PCI SRI (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
