PCI SRI (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: anonymous
te: అజ్ఞాత
