PCI SRI (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Machine name
tr: Makine adı
