PDF (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interès

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Zoom Level
ca: Nivell de zoom
