PDF (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Bookmarks
fi: Kirjanmerkit

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat
