PDF (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: - None -
he: - ללא -

en: Bookmarks
he: מועדפים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה
