PDF (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
