PDF (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
