PDF (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: - None -
ja: - なし -

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Thumbnails
ja: サムネイル
