PDF (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់
