PDF (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Bookmarks
kn: ಬುಕ್‍ಮಾರ್ಕುಗಳು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು
