PDF (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Zoom Level
nl: Zoom-niveau
