PDF (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: - None -
uk: - Немає -

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Full Width
uk: Максимальна ширина

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Width: @width , Height: @height
uk: Ширина: @width , Висота: @height
