PDF (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnails
gl: Miniaturas
