PDF (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད
