PDF (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Bookmarks
es: Marcadores

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Thumbnails
es: Miniaturas

en: Zoom Level
es: Nivel de zoom
