PDF (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: - None -
et: - Puudub -

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnails
et: Pisipildid
