PDF (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: - None -
lt: - Joks -

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros
