PDF (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli
