PDF (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Bookmarks
ru: Закладки

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Thumbnails
ru: Миниатюры

en: Zoom Level
ru: Уровень масштаба

en: No settings
ru: Нет настроек
