PDF Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: General
az: Əsas

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: About
az: Haqqında

en: Displays
az: Göstərir

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar

en: Using the site name
az: Sayt adından istifadə etməklə

en: Use the site name for the title
az: Başlıq üçün sayt adından istifadə edin

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
az: Lent simvolu yalnız seçilmiş displeylərdə mövcud olacaq.
