PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Initializing.
ku: شیدەکاتەو.

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: Completed @current of @total.
ku: تەواوبوو @current لە سەرجەمی @total.
