PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Initializing.
fa: پیاده سازی.

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Completed @current of @total.
fa: @current از @total تکمیل شده است.
