PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Published
ja: 掲載

en: Initializing.
ja: 初期化中。

en: An error has occurred.
ja: エラーが発生しました。

en: Completed @current of @total.
ja: @total 中 @current 完了。
