PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Published
pl: Opublikowane

en: Initializing.
pl: Inicjowanie.

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Completed @current of @total.
pl: Ukończono @current z @total.
