PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Published
tr: Yayında

en: Initializing.
tr: Başlatılıyor.

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: Completed @current of @total.
tr: @current / @total tamamlandı.
