PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Initializing.
az: İnisalizasiya

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Completed @current of @total.
az: @total -ın @current tamamlandı.
