PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Initializing.
de: Initialisierung.

en: An error has occurred.
de: Es ist ein Fehler aufgetreten.

en: Completed @current of @total.
de: @current von @total abgeschlossen.
