PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Published
jv: Dipacak

en: Initializing.
jv: Kenalan.

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: Completed @current of @total.
jv: Nglengkapi @current sākā @total.
