PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Initializing.
nl: Aan het initialiseren.

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Completed @current of @total.
nl: @current van @total gereed.
