PDF to HTML node generator (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Published
he: מפורסם

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.
