PDF to HTML node generator (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.
